Voňavé Kiwi Juice - Ako si vyrobiť Delicious Smoothie

Tropické ovocie a bobule, ako napríklad kivi, sú k dispozícii v obchodoch po celý rok a nie sú sezónnym ovocím. A to je dobré, pretože je výhodnejšie piť čerstvo vylisované šťavy, ale nie konzervované a kivi šťavy nemusia byť zberané na zimu. Navyše je to takmer nemožné urobiť doma. Kiwi netoleruje var a po varení sa nestane príliš chutným.

Zloženie: Kiwi Čas zaradenia do záložiek: Celý rok

Aby sa kiwi dostali do našich obchodov, sú odtrhnuté aj zelené a v skutočnosti dozrievajú na ceste. Z tohto dôvodu veľmi často kupujeme kivi, ktoré sú jednoducho neuveriteľne kyslé a veľmi málo ľudí môže jesť celé ovocie bez toho, aby si tvár. Ale nevyhadzujte rovnaký nákup, najmä preto, že sú tak drahé.

Môžete si vyrobiť šťavu z kyslého kivi a rozriediť ju ďalšími sladšími šťavami.

Na výrobu šťavy z kivi nepotrebujete odšťavovač. Kiwi je užitočnejšie s buničinou a semená sú také malé, že si ich ani nevšimnete.

Oškvarky kiwi odlúpnite z chlpatej kože, zložte ich do mixéra a rozšľahajte až do hladka.

Toto je pyré a považuje sa za šťavu z kivi. A tak, že sa môže vypiť cez slamku, premiešajte s minerálnou vodou alebo inou šťavou.

Banány a jahody sa dobre dodávajú so šťavou z kivi, ale niektorí uprednostňujú ostrejšiu chuť a pridávajú pomarančový džús.

V každom prípade môže nahradiť aj pol pohára kivipilulku Mezim, ak ste prejedať, alebo Aspirin, ak príde zima. Je to čerstvá šťava z kivi, ktorá sa používa ako doplnok na liečenie mnohých chorôb a tiež tých, ktorí chcú schudnúť, ale zostávajú zdravé a krásne, by nemali prehliadať šťavu z kivi.

Ako urobiť zelený smoothie z kivi a iného ovocia, pozri video: