Instantné nakladané uhorky bez sterilizácie, video recept

Príprava nakladaných uhoriek na zimu bez sterilizácie nebude trvať toľko času. Pri morení uhoriek je však potrebné variť soľanku a vodu, a preto nerobte bez ohrevu miestnosti. Ale nikto nebude pamätať o tom, keď celá zima bude môcť hýčkať svoj domov s lahodnou a chrumkavé nakladané uhorky.

Zloženie: voda, bobkový list, čerešňové listy, listy ríbezlí, listy chrenu ], uhorky, cukor, soľ, kôpor, ocot, čierne korenie ; ], cesnak Čas do záložky: Leto, jeseň

A tak rýchlo nakladané uhorky, varenie.

Začiatok je štandard: umývanie, triedenie, namočiť v studenej vode po dobu 2-3 hodín. Pripravte si zeleninu. Pre 3-litrovú nádobu je potrebné pripraviť: kôpor - 1 dáždnik, stredne veľké, chrenové listy - jeden stredne veľký list, ríbezľové listy - 5 ks, čerešňové listy - 5 ks, cesnak - 2-3 klinčeky, čierne korenie pepper 7- 10 ks, bobkový list - 2 ks.

V hotových nádobách umiestnime polovicu pripraveného korenia, vložíme toľko uhoriek. Ako správne to je uvedené vo video návode. Zhora hlásime zvyšok korenia a zalejeme vriacou vodou. Zatvorte sterilizované veko a nechajte stáť 25-30 minút. Počas tejto doby pripravte marinádu pre uhorky.

Uhorky na varenie.

Pre jednu 3-litrovú nádobu budeme potrebovať:

voda - 1,4 - 1,5 litra,

soľ - 2 polievkové lyžice. lyžice,

cukor - 1 polievková lyžica. lyžica,

ocot - 100 gr.

Všetko sa pridáva do hrnca a varí.

POZOR:Nalievajte ocot, keď voda so soľou a cukrom varí.

Marináda nie je dlhá doba varu. Dajte var iba 2-3 minúty a vypnite.

Nalejte predtým naliate vody z plechoviek uhoriek. Pre pohodlie môžeme nádobu uzavrieť plastovým vekom s otvormi. Voda bude ticho prúdiť cez ne a všetok obsah bude zachránený v bezpečí a zvuku.

Vyberte plastový kryt a vylejte uhorky horúcou marinádou. Opäť zakryte kovovým viečkom a otočením.

Všetko. Taký jednoduchý recept a naše marinované instantné uhorky sú pripravené bez sterilizácie. Banku si môžete odložiť na zimu.

Hovorí sa, že je lepšie vidieť raz, ako počuť stokrát ... Preto ponúkame video recept na nakladané uhorky od Iriny Savenyuk