Bolesti trávy alebo buriny: užitočné vlastnosti a kontraindikácie. Ako to vyzerá a ako užitočné snívať.

Odtoková tráva je liečivá rastlina, ktorá sa šíri po celej Európe, strednej Ázii, v horách Kazachstanu a na Kaukaze.

Zloženie: snívanie Čas do záložky: Pružina, Leto

Rastlina snyat patrí do trvalých lesných dáždnikov rastlín, listy sú trifoliate, krátke-pramene s tmavozelenou farbou. Stonka a listy sú bohaté na vitamín C a karotén, malé množstvo proteínu je obsiahnuté. Vo voľnej prírode rastie na lesných okrajoch a pasekách, aj keď sa tiež nachádza hlboko v lese. Často sa nachádza na dachových a záhradných parcelách, kde je vnímaná ako burina a majitelia s ňou zápasia.

Foto. Plevel alebo tráva na sen.

Venujte sa prospešným vlastnostiam a kontraindikáciám

\ t

Bežná bylina je veľmi užitočná rastlina, ktorá má detoxikačné, tonizujúce, antihypoxické vlastnosti a tiež normalizuje metabolizmus a posilňuje telo ako celok.

Foto. Rastlina je obyčajná.

Infúzia slyti je veľmi užitočná na použitie vo vnútri s dnou a inými chorobami kĺbov, ochorení obličiek a močového mechúra, s poruchami a chorobami gastrointestinálneho traktu.

Fotografia. Kvety slyti

Na zápal, reumatizmus alebo dnu sú listy syty rozdrvené a aplikované na postihnuté oblasti. Mladé listy tejto nádhernej liečivej rastliny sa často používajúliečby a prevencie skorbutu.

Pokiaľ ide o kontraindikácie, oficiálna veda zatiaľ nenašla nič vážne.

Foto. Sny rozkvitli.

Listy, ktoré sa ešte nevyvinuli, a mladé škvrny vhodné na ľudskú spotrebu. Všeobecne platí, že obyčajný po dlhú dobu sa považuje za veľmi hodnotnú a užitočnú potravinu . Z listov sú kaša, šaláty. Listy Snyti sa zbierajú na zimu. Sú fermentované, solené celé alebo utierané a potom poslané na niekoľko mesiacov, aby boli uskladnené na chladnom mieste.

Foto. Listy slity. Mladé výhonky.