Birch míza doma variť - recept na výrobu brezy miazgy správne.

Birch míza domáce pivo je nápoj, ktorý sa podobá šampanské v jeho šumivé vlastnosti. Ak zvládnete recept na výrobu brezovej bragy, môžete prekvapiť svojich hostí šampanským vlastnej produkcie.

Zloženie: brezová miazga Čas do záložky: Pružina

Foto. Domáce brezové miazga šampanské

\ t

Varenie Braga z Birch Sap

Začneme zvládať prípravu varu. Je potrebné naliať do smaltovaného kontajnera 5 litrov brezy. Pridajte 1,6 kg cukru, zamiešajte a vložte do ohňa za stáleho miešania až do konečného rozpustenia cukru.

Uchovávajte na ohni, odstráňte penu, kým sa neodparí tretina šťavy. Potom horúcu šťavu pretiahnite cez voľné tkanivo do suda.

Keď sa šťava ochladila na 40 stupňov, pridajte 2 polievkové lyžice droždia a 1 liter vodky.Odrezajte dva citróny do kruhov, odstráňte semená a pošlite ich do suda.

Nechajte valec s obsahom 10 až 12 hodín ohriať, aby sa fermentoval. Akonáhle sa fermentácia stane aktívnym, privedte sud na chladné miesto na mesiac a pol.

Po tom, kmeňa breza brag a nalejte ju do fľaše šampanského, korok a zabezpečenie s drôtom. Fľaše s bragou umiestnené v pivnici a uskladnené v polohe na chrbte.

Foto. Braga z brezy brezy

Domáce domáce varenie brezovej miazgy je užitočné pri oslavách rodinných osláv a, samozrejme, pri oslavách nového roka. správneŠumivý šumivý nápoj, ktorý má prakticky všetky úžitkové vlastnosti z brezovej miazgy, možno nazvať francúzsky štýl: breza šampanského alebo šampanské breza.

Mať taký nádherný a jednoduchý recept, ako urobiť brehu braga, teraz nemôžete ísť do obchodu na šampanské. Je to tak?